logo

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
im. Poznańskich Olimpijczyków
w Poznaniu

godło

Kadra

NAUCZYCIELE

Spotkanie z nauczycielem podczas godziny dostępności prosimy umawiać przez dziennik.

Nazwisko i imięNauczany przedmiotGodzina dostępności
mgr Balcerzak Annamatematykaśroda 11:20 – 12:05
mgr Boryczka Pawełwychowanie fizycznewtorek 8:30 – 9:30
mgr Chade Patrycjaj. polskiwtorek 15:00 – 16:00
mgr Czamański Bartoszhistoria, wos, his, muzykawtorek 14:25 – 15:10
mgr Dunajewski Karolmatematykaczwartek 15:10 – 16:10
mgr Dynakowska Edytaj. angielski, j. hiszpańskiponiedziałek 9:30 – 10:30
mgr Dziamski Witoldmatematykaczwartek 14:20 – 15:20
mgr Garstkiewicz Michałwychowanie fizyczneponiedziałek 10:30 – 11:30
mgr Gromkowska – Tyborska Agnieszkaj. angielskiponiedziałek 10:20 – 11:20
mgr Haraj Iwonabiologiapiątek 12:10 – 13:10
mgr Janowicz Annahistoria, wos, hisczwartek 9:30 – 10:30
mgr Karwik Cecyliapodstawy przedsiębiorczościpiątek 9:30 – 10:30
mgr Kondracikowska Ewaj. angielskiwtorek 12:30 – 13:00
piątek 11:30 – 12:00
mgr Kolman Aleksanderchemiawtorek 16:05- 17:05
mgr Kwaśniewska Elżbietawychowanie fizyczne
mgr Leśniak Annainformatyka, matematykaśroda 15:10 – 15:25
piątek 14:25 – 15:10
mgr Łukaszewski Piotrwychowanie fizycznepiątek 10:35 – 11:25
mgr Machynia Beataj. polskiśroda 13:20 – 14:20
dr Madalińska Elżbietaj. polskiśroda 9:30 – 10:30
mgr Majewska Małgorzataj. angielskiwtorek 9:15 -9:45
piątek 8:10 – 8:40
mgr Majewska Renatamatematykaponiedziałek 11:20 – 12:20
mgr Markowski Andrzejfizykaśroda 13:25 – 14:25
mgr Matczak Lidiaj. niemieckiczwartek 15:10 – 15:55
mgr Matuszak Agnieszkaj. angielski, matematykaśroda 8:30 – 9:30
mgr Mencel Ewaj. angielskiwtorek 16:00 – 17:00
mgr Mierzwicka-Dziuda Annaj. angielskiponiedziałek 15:10 – 16:10
mgr Milarska Jolantaj. polskiśroda 15:10 – 16:10
mgr Milke Katarzynahistoria, wos, hiswtorek 9:35 – 10:35
mgr Mocydlarz Elżbietamatematykaśroda 11:30 – 12:30
mgr Mosoń – Nowakowska Magdalenareligia
mgr Nowacka Paulinageografiaśroda 10:20 – 11:20
mgr Nowacki Marcin geografiaponiedziałek 11:25 – 12:25
mgr Nowak BogusławabiologiaL4
mgr Opielewicz Juliapodstawy przedsiębiorczościwtorek 8:40 – 9:40
mgr Paraniak Martaj. niemieckiponiedziałek 10:35 – 11:20
mgr Peczyńska Joannabiologiawtorek 8:35 – 9:35
mgr Pędzińska Nataliafizykaponiedziałek 13:35 – 14:35
mgr Podlewski Jakubhistoria, wos, biz, hisśroda 9:25 – 10:25
mgr Prokop Adrianahistoria, wos, hisczwartek 8:40 – 9:40
mgr Rawecka Annamatematykaponiedziałek 7:20 – 7:50
piątek 15:10 – 15:40
mgr Rusinek Beatamatematykaponiedziałek 15:00 – 16:00
mgr Sadowicz Marzennaj. niemiecki, j. rosyjskiwtorek 8:35 – 9:35
mgr Sadowski Bogusławinformatykawtorek 11:30 – 12:30
mgr Sadowski Michałj. niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwawtorek 13:20 – 14:20
mgr Sereda – Marchel Małgorzatabiologiaponiedziałek 7:30 – 8:00
piątek 7:30 – 8:00
mgr Skoczeń Joannamatematykapiątek 15:00 – 16:00
mgr Stawska Mariabibliotekarzpiątek 15:00 – 16:00
mgr Stefaniak Mariaj. polskiponiedziałek 15:15 – 17:15
(co drugi tydzień)
mgr Wielechowska Anetachemia, matematykaczwartek 14:20 – 15:20
mgr Wiślańska – Dohnal Annaj. angielskiśroda 11:25 – 12:25
mgr Wiśna Katarzynaj. angielskipiątek 11:25 – 12:25
mgr Wiśniewska Magdalenaj. polskiśroda 8:45 – 9:45
mgr Wojciechowska Marzenaj. polskiśroda 11:00 – 12:00
mgr Zięterski Wiktorj. angielskipiątek 11:25 – 12:25

PSYCHOLOG – mgr Jaworski Michał

Poniedziałek9:00 – 16:00
Wtorek9:00 – 15:00
Środa10:00 – 16:00
Czwartek8:00 – 11:00

PSYCHOLOG – mgr Jaworski Robert

Środa8:00 – 12:00
Czwartek9:00 – 16:00

PEDAGOG – mgr Orłowska Daria

Poniedziałek9:00 – 16:00
Wtorek13:00 – 14:30
Środa10:00 – 15:00
Czwartek9:00 – 14:30
Piatek9:00 – 12:00

TRENERZY

Nazwisko i imięDyscyplina
mgr Abrahamczyk Piotrwioślarstwo
dr Adrian Jacekhokej na trawie
mgr Boryczka Pawełpiłka nożna
dr Bresińska-Krawiec Ewakajakarstwo
mgr Brodziński Maciejkoszykówka
mgr Cegielski Radosławpiłka nożna
mgr Czarnowska Aleksandrasiatkówka
mgr Dobrowolski Krzysztofkoszykówka
mgr Garstkiewicz Michałkajakarstwo
mgr Gluza Dawidkanadyjkarstwo
mgr Heneczkowski Jacekkajakarstwo
mgr Hoffmann Maciejwioślarstwo
mgr Jabłońska Iwonakoszykówka
mgr Jankowska Annapiłka nożna
mgr Kamola Błażejwioślarstwo
mgr Kaznowski Michałpływanie
mgr Kęcel Damianpiłka nożna
mgr Kłosowski Arkadiuszpiłka nożna
mgr Koperska Alicjahokej na trawie
mgr Kryk Tomaszkajakarstwo
mgr Kurzawski Cezarykoszykówka
mgr Kwaśniewska Elżbietapływanie synchroniczne
mgr Markiewicz Gniewkopiłka nożna
mgr Nazaruk Grzegorzpiłka nożna
mgr Nieradka Łukaszwioślarstwo
mgr Nojgebauer Rafałhokej na trawie
mgr Nowaczyk Tomaszpiłka nożna
mgr Olszewski Andrzejpływanie
mgr Omieczyński Michałsiatkówka
mgr Paterek Szymonskoki do wody
mgr Piechowiak Aleksanderkoszykówka
mgr Pilarski Piotrkajakarstwo
mgr Płoszka Tomaszpiłka nożna
mgr Ptaszyński Tomaszpiłka nożna
mgr Rachwalski Dariuszhokej na trawie
mgr Schmidt Marekkajakarstwo
mgr Schulze Piotrpiłka nożna
mgr Semmler Aleksandrakoszykówka
mgr Sikorski Bartoszkoszykówka
mgr Staśkielunas Norbertkoszykówka
mgr Stawicki Łukaszpiłka nożna
mgr Szulc Kamilpiłka nożna
mgr Szurek Przemysławkoszykówka
mgr Szymański Michałpływanie
mgr Tomaszewski Wojciechpiłka nożna
mgr Treumann Annagimnastyka artystyczna
mgr Tuszyński Mareksiatkówka
mgr Witkowska Joannasporty walki
mgr Wojciechowski Piotrkajakarstwo
mgr Wróbel Marcinpiłka nożna
mgr Wybieralski Andrzejhokej na trawie
mgr Wyszkowski Maciejkajakarstwo

WYCHOWAWCY – INTERNAT

Nazwisko i imię
KIEROWNIK INTERNATU: mgr Opielewicz Julia
mgr Białkowska – Goryńska Aneta
mgr Górski Michał
mgr Graf Katarzyna
mgr Gruchot Sylwia
mgr Kołodziej Krzysztof
mgr Kwaśniewska Elżbieta
mgr Matysiak Wiesława
mgr Olejniczak Marzena
mgr Pacharzyński Grzegorz
mgr Różewicka Lidia

WYCHOWAWSTWO 2023/2024

ODDZIAŁNAUCZYCIEL
1AADRIANA PROKOP
1BPAULINA NOWACKA
1CWITOLD DZIAMSKI
1DMARIA STEFANIAK
1HMARZENA WOJCIECHOWSKA
1KDANNA JANOWICZ
1KMLIDIA MATCZAK
1PKAROL DUNAJEWSKI
1PNANNA BALCERZAK
1SWJAKUB PODLEWSKI
1WJOANNA PECZYŃSKA
2AKATARZYNA WIŚNA
2BKATARZYNA MILKE
2CEWA KONDRACIKOWSKA
2HMAGDALENA WIŚNIEWSKA
2KMAŁGORZATA MAJEWSKA
2PAGNIESZKA MATUSZAK
2SAGNIESZKA GROMKOWSKA – TYBORSKA
2WBEATA MACHYNIA
  
3BELŻBIETA MADALIŃSKA
3CNATALIA PĘDZIŃSKA
3HALEKSANDER KOLMAN
3KEDYTA DYNAKOWSKA
3PPATRYCJA CHADE
3W1MICHAŁ SADOWSKI
3W2BOGUSŁAWA NOWAK
  
4BPAWEŁ BORYCZKA
4CANETA WIELECHOWSKA
4HMARTA PARANIAK
4KWIKTOR ZIĘTERSKI
4PANNA MIERZWICKA – DZIUDA
4SMARCIN NOWACKI
4W1IWONA HARAJ
4W2ANNA RAWECKA
  
Skip to content