logo

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
im. Poznańskich Olimpijczyków
w Poznaniu

godło

Podziękowanie za działalność w SU

Z inicjatywy opiekunów Samorządu Uczniowskiego tegoroczni abiturienci otrzymali podziękowania za szczególne zaangażowanie w działalność społeczną w ciągu czterech spędzonych w murach naszego Liceum.

„Jesteście solą, która nadaje smak szkole” – tymi słowami zwrócił się do wszystkich abiturientów opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Marcin Nowacki w czasie uroczystości pożegnania klas czwartych, która odbyła się w czwartkowe popołudnie 25 kwietnia, dziękując za ich zaangażowanie w życie społeczności Lomsiaków. Następnie dyrektor Liceum p. Beata Rusinek wręczyła dyplomy i upominki dwóm szczególnie wyróżniającym się uczennicom. Nagrodzone zostały: Jagoda Kozłowska – przewodnicząca SU i reprezentanka LOMS w Młodzieżowej Radzie Miasta Poznania oraz Maria Kubisiak – zastępca przewodniczącej SU.

Dzień wcześniej, w środę 24 kwietnia, wszyscy Lomsiacy włączający się w prowadzenie różnych aktywności społecznych na terenie szkoły, razem z opiekunami Samorządu Uczniowskiego p. Katarzyną Wiśną-Fijałkowską i p. Marcinem Nowackim, przekazali swoje podziękowania i upominki. Książki i pamiątkowe koszulki otrzymali: Jagoda Kozłowska, Maria Kubisiak i Laura Wardęska (wszystkie z klasy 4s) i Eryk Soenke (z klasy 4c).

Skip to content