Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
im. Poznańskich Olimpijczyków
w Poznaniu

Informacje

Rekrutacja

Kadra

NAUCZYCIELE

Nazwisko i imięNauczany przedmiot
mgr Balcerzak Annamatematyka
mgr Boryczka Pawełwychowanie fizyczne
mgr Chade Patrycjajęzyk polski
mgr Czamański Bartoszhistoria, wos, his, muzyka
mgr Dunajewski Karolmatematyka
mgr Dynakowska Edytajęzyk angielski, język hiszpański
mgr Dziamski Witoldmatematyka
mgr Garstkiewicz Michałwychowanie fizyczne
mgr Gromkowska – Tyborska Agnieszkajęzyk angielski
mgr Haraj Iwonabiologia
mgr Jagielska Alicjabiologia
mgr Janowicz Annahistoria, wos, his
mgr Jeneralczyk – Zielonka Hannageografia
mgr Karwik Cecyliapodstawy przedsiębiorczości
mgr Kondracikowska Ewajęzyk angielski
mgr Książkowski Mateuszjęzyk polski
mgr Kolman Aleksanderchemia
mgr Kwaśniewska Elżbietawychowanie fizyczne
mgr Leśniak Annainformatyka, matematyka
mgr Łukaszewski Piotrwychowanie fizyczne
mgr Machynia Beatajęzyk polski
dr Madalińska Elżbietajęzyk polski
mgr Markowski Andrzejfizyka
mgr Matuszak Agnieszkajęzyk angielski
mgr Mencel Ewajęzyk angielski
mgr Mierzwicka-Dziuda Annajęzyk angielski
mgr Milarska Jolantajęzyk polski
mgr Milke Katarzynahistoria, wos, his
mgr Mocydlarz Elżbietamatematyka
mgr Mosoń – Nowakowska Magdalenareligia
mgr Nowacka Paulinageografia
mgr Nowacki Marcin geografia
mgr Nowak Bogusławabiologia
mgr Opielewicz Juliapodstawy przedsiębiorczości
mgr Paraniak Martajęzyk niemiecki
mgr Pędzińska Nataliafizyka
mgr Pilarski Piotrwychowanie fizyczne
mgr Prokop Adrianahistoria, wos, his
mgr Rawecka Annamatematyka
mgr Rusinek Beatamatematyka
mgr Sadowicz Marzennaj. niemiecki, j. rosyjski
mgr Sadowski Bogusławinformatyka
mgr Sadowski Michałjęzyk niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Sereda – Marchel Małgorzatabiologia
mgr Skoczeń Joannamatematyka
mgr Sokalska Jolantahistoria
mgr Wielechowska Anetachemia, matematyka
mgr Wiślańska – Dohnal Annaj. angielski
mgr Wiśna Katarzynaj. angielski
mgr Wiśniewska Magdalenaj. polski
mgr Zięterski Wiktorjęzyk angielski

PSYCHOLOG – mgr Marcinkowska Anna

PEDAGOG – mgr Orłowska Daria

TRENERZY

Nazwisko i imięDyscyplina
dr Adrian Jacekhokej na trawie
mgr Boryczka Pawełpiłka nożna
dr Bresińska-Krawiec Ewakajakarstwo
mgr Brodziński Maciejkoszykówka
mgr Cichocki Tomaszkoszykówka
mgr Czarnowska Aleksandrasiatkówka
mgr Dobrowolski Krzysztofkoszykówka
mgr Garstkiewicz Michałkajakarstwo
mgr Gluza Dawidkanadyjkarstwo
mgr Habiera Małgorzatapływanie synchroniczne
mgr Heneczkowski Jacekkajakarstwo
mgr Hoffmann Maciejwioślarstwo
mgr Jabłońska Iwonakoszykówka
mgr Jankowska Annapiłka nożna
mgr Kamola Błażejwioślarstwo
mgr Kaznowski Michałpływanie
mgr Kęcel Damianpiłka nożna
mgr Kołodziej Krzysztofpiłka nożna
mgr Koperska Alicjahokej na trawie
mgr Kryk Tomaszkajakarstwo
mgr Kurek Maciejwioślarstwo
mgr Kurzawski Cezarykoszykówka
mgr Kwaśniewska Elżbietapływanie synchroniczne
mgr Ledzion Danielpiłka nożna
mgr Maćkowiak Łukaszpiłka nożna
mgr Markiewicz Gniewkopiłka nożna
mgr Nojgebauer Rafałhokej na trawie
mgr Nazaruk Grzegorzpiłka nożna
mgr Olszewski Andrzejpływanie
mgr Omieczyński Michałsiatkówka
mgr Pilarski Piotrkajakarstwo
mgr Schmidt Marekkajakarstwo
mgr Semmler Aleksandrakoszykówka
mgr Sikorski Bartoszkoszykówka
mgr Stawicki Łukaszpiłka nożna
mgr Szulc Kamilpiłka nożna
mgr Szurek Przemysławkoszykówka
mgr Szymański Michałpływanie
mgr Tomaszewski Wojciechpiłka nożna
mgr Treumann Annagimnastyka artystyczna
mgr Tuszyński Mareksiatkówka
mgr Winiecki Marcinpiłka nożna
mgr Witkowska Joannasporty walki
mgr Wojciechowski Piotrkajakarstwo
mgr Wróbel Marcinpiłka nożna
mgr Wybieralski Andrzejhokej na trawie
mgr Wyszkowski Maciejkajakarstwo

WYCHOWAWCY – INTERNAT

Nazwisko i imię
KIEROWNIK INTERNATU: mgr Opielewicz Julia
mgr Białkowska – Goryńska Aneta
mgr Górski Michał
mgr Graf Katarzyna
mgr Gruchot Sylwia
mgr Kołodziej Krzysztof
mgr Kwaśniewska Elżbieta
mgr Matysiak Wiesława
mgr Olejniczak Marzena
mgr Pacharzyński Grzegorz
mgr Różewicka Lidia

WYCHOWAWSTWO 2022/2023

ODDZIAŁNAUCZYCIEL
1AKATARZYNA WIŚNA
1BKATARZYNA MILKE
1CEWA KONDRACIKOWSKA
1HMAGDALENA WIŚNIEWSKA
1KMATEUSZ KSIĄŻKOWSKI
1PAGNIESZKA MATUSZAK
1W1AGNIESZKA GROMKOWSKA – TYBORSKA
1W2BEATA MACHYNIA
  
2BELŻBIETA MADALIŃSKA
2CNATALIA PĘDZIŃSKA
2HALEKSANDER KOLMAN
2KEDYTA DYNAKOWSKA
2PPATRYCJA CHADE
2W1MICHAŁ SADOWSKI
2W2BOGUSŁAWA NOWAK
  
3BPAWEŁ BORYCZKA
3CANETA WIELECHOWSKA
3HMARTA PARANIAK
3KWIKTOR ZIĘTERSKI
3PANNA MIERZWICKA – DZIUDA
3SMARCIN NOWACKI
3W1IWONA HARAJ
3W2ANNA RAWECKA
  
4APWITOLD DZIAMSKI
4BPEWA MENCEL
4P1PAULINA NOWACKA
4P2ELŻBIETA MOCYDLARZ
4P3ANNA BALCERZAK
4P4ANNA LEŚNIAK
4P5HANNA JENERALCZYK – ZIELONKA
4P6ADRIANA PROKOP
Skip to content