Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
im. Poznańskich Olimpijczyków
w Poznaniu

Informacje

Rekrutacja

Kadra

NAUCZYCIELE

Nazwisko i imięNauczany przedmiot
mgr Balcerzak Annamatematyka
mgr Borowska Magdalenabiologia
mgr Boryczka Pawełwychowanie fizyczne
mgr Chade Patrycjajęzyk polski
mgr Czamański Bartoszhistoria, wos, his, muzyka
mgr Dynakowska Edytajęzyk angielski, język hiszpański
mgr Dziamski Witoldmatematyka
mgr Echaust Jarosławmatematyka
mgr Garstkiewicz Michałwychowanie fizyczne
mgr Gromkowska – Tyborska Agnieszkajęzyk angielski
mgr Haraj Iwonabiologia
mgr Jagielska Alicjabiologia
mgr Janowicz Annahistoria, wos, his
mgr Jeneralczyk – Zielonka Hannageografia
mgr Jędrzejak Angelikajęzyk polski
mgr Karwik Cecyliapodstawy przedsiębiorczości
mgr Kondracikowska Ewajęzyk angielski
mgr Książkowski Mateuszjęzyk polski
mgr Kolman Aleksanderchemia
mgr Kusz Piotrgeografia
mgr Kwaśniewska Elżbietawychowanie fizyczne
mgr Leśniak Annainformatyka, matematyka
mgr Łukaszewski Piotrwychowanie fizyczne
dr Madalińska Elżbietajęzyk polski
mgr Majewska Małgorzatajęzyk angielski
mgr Majewska Renatamatematyka
mgr Markowski Andrzejfizyka
mgr Matczak Lidiajęzyk niemiecki
mgr Matuszak Agnieszkajęzyk angielski
mgr Mencel Ewajęzyk angielski
mgr Mierzwicka-Dziuda Annajęzyk angielski
mgr Milarska Jolantajęzyk polski
mgr Milke Katarzynahistoria, wos, his
mgr Mocydlarz Elżbietamatematyka
mgr Nowacka Paulinageografia
mgr Nowacki Marcin geografia
mgr Nowak Bogusławabiologia
mgr Opielewicz Juliapodstawy przedsiębiorczości
mgr Paraniak Martajęzyk niemiecki
mgr Peczyńska Joannabiologia
mgr Pilarski Piotrwychowanie fizyczne
mgr Prokop Adrianahistoria, wos, his
mgr Rawecka Annamatematyka
mgr Rusinek Beatamatematyka
mgr Sadowski Michałjęzyk niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Skoczeń Joannamatematyka
mgr Sobieralska Barbarajęzyk rosyjski
mgr Stefaniak Mariajęzyk polski
mgr Mosoń – Nowakowska Magdalenareligia
mgr Wielechowska Anetachemia, matematyka
mgr Wojciechowska Marzenajęzyk polski
mgr Zięterski Wiktorjęzyk angielski

PSYCHOLOG – mgr Marcinkowska Anna

PEDAGOG – mgr Orłowska Daria

TRENERZY

Nazwisko i imięDyscyplina
dr Adrian Jacekhokej na trawie
mgr Boryczka Pawełpiłka nożna
dr Bresińska-Krawiec Ewakajakarstwo
mgr Brodziński Maciejkoszykówka
mgr Dobrowolski Krzysztofkoszykówka
mgr Garstkiewicz Michałkajakarstwo
mgr Gluza Dawidkanadyjkarstwo
mgr Habiera Małgorzatapływanie synchroniczne
mgr Heneczkowski Jacekkajakarstwo
mgr Hoffmann Maciejwioślarstwo
mgr Jabłońska Iwonakoszykówka
mgr Jankowska Annapiłka nożna
mgr Kaczała Krzysztofpływanie
mgr Kamola Błażejwioślarstwo
mgr Kaznowski Michałpływanie
mgr Kęcel Damianpiłka nożna
mgr Kołodziej Krzysztofpiłka nożna
mgr Koperska Alicjahokej na trawie
mgr Kryk Tomaszkajakarstwo
mgr Kurek Maciejwioślarstwo
mgr Kurzawski Cezarykoszykówka
mgr Kwaśniewska Elżbietapływanie synchroniczne
mgr Ledzion Danielpiłka nożna
mgr Liszkowski Maciejsiatkówka
mgr Maćkowiak Łukaszpiłka nożna
mgr Nojgebauer Rafałhokej na trawie
mgr Nazaruk Grzegorzpiłka nożna
mgr Olszewski Andrzejpływanie
mgr Pilarski Piotrkajakarstwo
mgr Rybarczyk Monikapływanie synchroniczne
mgr Schmidt Marekkajakarstwo
mgr Semmler Aleksandrakoszykówka
mgr Sikorski Bartoszkoszykówka
mgr Szulc Kamilpiłka nożna
mgr Szurek Przemysławkoszykówka
mgr Szymański Michałpływanie
mgr Tomaszewski Wojciechpiłka nożna
mgr Treumann Annagimnastyka artystyczna
mgr Tuszyński Mareksiatkówka
mgr Wieczorek Małgorzatataniec
mgr Winiecki Marcinpiłka nożna
mgr Witkowska Joannasporty walki
mgr Wojciechowski Piotrkajakarstwo
mgr Wróbel Marcinpiłka nożna
mgr Wybieralski Andrzejhokej na trawie
mgr Wyszkowski Maciejkajakarstwo

WYCHOWAWCY – INTERNAT

Nazwisko i imię
KIEROWNIK INTERNATU: mgr Opielewicz Julia
mgr Białkowska – Goryńska Aneta
mgr Górski Michał
mgr Graf Katarzyna
mgr Gruchot Sylwia
mgr Kołodziej Krzysztof
mgr Kwaśniewska Elżbieta
mgr Matysiak Wiesława
mgr Olejniczak Marzena
mgr Pacharzyński Grzegorz
mgr Różewicka Lidia

Skip to content